Sport

Ivo Caput (Foto: Hajduk.hr)

Dubrovčanin Ivo Caput nastupio je od prve minute u današnjoj pripremnoj utakmici Hajduka protiv ekipe Wolfsburga II. Po strahovitoj kiši u turskom Beleku splitska momčad pokazala je više od igre no rezultat  je na kraju bio skromnih 1:1. Golove su postigli Sonnenberg u 25. minuti za Wolfsburg II, te Ozobić u 30. minuti za Hajduk.

Caput je prvu priliku imao u 22 minuti, kada su lijepo kombinirali Kouassi i Cassio, ali je lopta bila ipak prebrza za mladog napadača. U 52. minuti istrčao je sam na vratara, no nije uspio zabiti. Vratar je dobro reagirao. Igru je napustio u 69. minuti kada ga je zamijenio Kiš.

Novu priliku za dokazivanje mladi Dubrovčanin ima za dva dana kada Hajduk igra protiv austrijskog prvoligaša WAC-a.