Sport

Lovro Butorac zabija za 3:0 (foto: Bej Kej)

Danas je u sklopu 22. kola 1. Županijske lige na stadionu u Lapadu odigran susret između ekipa Dubrovnika 1919. i Orebića. Domaćin je uvjerljivo slavio rezultatom 3:0. Prvo je Ante Daničić u 33. minuti načeo mrežu gostiju. Nakon odličnog udarca Denisa Kočića kojeg je obranio Bikić, Daničić je natrčao na odbijenu loptu i lagano je pospremio u mrežu. Na 2:0 povisuje Denis Kočić savršeno odmjerenim udarcem s ruba šesnaesterca u 59. minuti. Lovro Butorac iskoristio je pogrešku Kajzogaja u 84. minuti i postavio konačnih 3:0.

Podsjetimo, Orebić je od 55. minute igrao s igračem manje. Josip Nogalo dobio je drugi žuti karton radi naguravanja s protivničkim igračem.

OSTALI REZULTATI 22. KOLA: Slaven – Hajduk 1932. 1:0, Jadran LP – Croatia 2:1, Grk – Maestral 1:3, Dubrovnik 1919. – Orebić 3:0, Omladinac – Gusar 2:2, Župa dubrovačka – ONK Metković 4:0.