Connect with us

Sport

EKSKLUZIVNI VIDEO: Spektakularna utakmica u užarenom Gospinom polju. Square i Kijevo remizirali

Published

on

Fantastičnu utakmicu odigrali su u nedjelju malonogometaši Squarea i Kijeva iz Knina u dubrovačkoj Sportskoj dvorani u Gospinom polju. U susretu 7. kola 1. HMNL u usijanoj atmosferi pred nekih 700 posjetitelja odigrali su neriješeno 5:5, te je momčad Ivice Gvozdena i dalje vodeća momčad u prvenstvu.

Dubrovčani su na kraju prvog poluvremena imali vodstvo od 4:1, ali se riskantna igra bez vratara cijelo drugo poluvrijeme isplatila gostima iz Knina, koji su na kraju zasluženo izborili bod. Strašnu priliku imao je Darko Rangotov u posljednjoj sekundi utakmice, no njegov udarac okrznuo je stativu na razočaranje prepune Sportske dvorane.

Strijelci: 0:1 Knežević 8′, 1:1 Hasanović 11′, 2:1 Hasanović 12′, 3:1 Rangotov 17′, 4:1 Micevski 20′, 4:2 Knežević 27′, 4:3 Ramadža 34′, 4:4 Šamija 37′, 5:4 Rangotov (10m) 38′, 5:5 Šamija 38′.

OSTALI REZULTATI:

Osijek – Nacional 1:1, Vrgorac – Murter 3:1, Alumnus – Solin 1:1, Novi Marof – Novo Vrijeme 6:5, Square – Kijevo 5:5.