Sport

Published

on

imageSPORT

Dubrovački trećeligaš GOŠK zabilježio je danas na stadionu u Lapadu novi poraz i trenutno dijeli posljednje mjesto na tablici s Primorcem iz Stobreća. U 10. kolu 3. HNL-jug momčad Milana Petrovića izgubila je od ekipe Vala rezultatom 1:2. Jedini pogodak za GOŠK djelo je Ante Kovačića, koji je u 23. minuti prekrasno pogodio s vrha šesnaesterca u Županovićev donji lijevi kut.

Na odmor se pošlo s rezultatom 1:0, a u drugom poluvremenu, unatoč potpunoj dominaciji domaćina, gosti stižu do preokreta. Prvo je u 66. minuti pogodio Ivan Borzić, a onda u samom finišu utakmice Antonio Štimac kažnjava nespretnost domaćeg vratara Kristića i postavlja konačnih 1:2.

Ovo je druga uzastopna domaća utakmica koju GOŠK gubi u posljednjim trenucima nakon velike dominacije u posjedu i udarcima na gol.