Sport

Ante Kovačić postigao je eurogol u 70. minuti (foto: Boris Kera)

Dubrovački trećeligaš GOŠK još jednom je potvrdio svoju nepobjedivost na domaćem terenu. U utakmici 27. kola 3. HNL-jug, koja se odigrala danas na stadionu u Lapadu, izabranici Milana Petrovića pobijedili su momčad Jadran iz Kaštel Sućurca rezultatom 2:0. Golove za domaćine postigli su Bruno Pralas u 65. minuti nakon centaršuta Zečevića, te Ante Kovačić prekrasnim euro potezom s kojih 27-28 metara udaljenosti u 70. minuti. Taj pogodak izazvao je buru negodovanja gostiju koji su tvrdili da lopta nije prešla gol crtu. U nastavku utakmice nervozni gosti još prigovaraju sucu utakmice Zvonimiru Sinovčiću za dva nedosuđena jedanaesterca u njihovu korist.

REZULTATI 27. KOLA:

Jadran LP-Primorac 2-1 Uskok-BŠK Zmaj 3-1, Kamen-Neretva 2-2, Zagora-Val 1-0, Konavljanin-Omiš 1-1, GOŠK-Jadran KS 2-0, Hrvace-Zmaj 2-2, Velebit-Neretvanac 2-4