Sport

GOŠK izuzetan na gostovanju u Unešiću. Pala Zagora!

Izvrsne vijesti dolaze nam iz Unešića. Dubrovački trećeligaš GOŠK ostvario je vrijednu pobjedu protiv momčadi Zagore i sebi priskrbio odličnu 3. poziciju na prvenstvenoj ljestvici. Konačan rezultat utakmice bio je 1:2 za izabranike Milana Petrovića, a pogotke za GOŠK su postigli novopridošli Bruno Pralas i Ante Kovačić. GOŠK je poveo sredinom prvog poluvremena, da bi potom gosti izjednačili početkom drugog poluvremena, nakon čega je uslijedila strijelovita kontra svijetloplavih, koja je u potpunosti dotukla domaćina.

Ostali rezultati 17. kola 3. HNL-jug su:

Zagora – GOŠK 1:2, Jadran Luka Ploče – Velebit 4:1, Primorac Biograd – Hrvace 4:1, Jadran Kaštel Sućurac – Neretva 0:0, Val – Kamen 1:0 i Uskok – Omiš (odgođeno). U nedjelju 10.3. igraju BŠK Zmaj – Konavljanin, Neretvanac – Zmaj Makarska.