Sport

GOŠK remizirao s Čapljinom, vratio se Caput

Ivo Caput – povratnik u momčad GOŠK-a (Foto: Boris Kera)

Dubrovački trećeligaš GOŠK danas je u iznimno sparnim uvjetima na stadionu u Lapadu odigrao prvu pripremnu utakmicu sezone. U goste je stigla ekipa Čapljine, inače član Prve lige Federacije BIH. Krajnji rezultat utakmice bio je 1:1, a jedini pogodak za domaćina postigao je Frano Mrđen iz jedanaesterca u posljednjoj minuti susreta.

Za razliku od prošle sezone GOŠK ove sezone neće moći računati na usluge odličnih Kacića, Đajića i Zečevića, a velika je vijest povratak Iva Caputa, koji se nakon isteka ugovora s Hajdukom vratio u redove dubrovačkog kluba.

Trener Milan Petrović utakmicu je započeo u sastavu Kristić, Obšivač, Mihaljević, Bobanović, Z. Čikato, Lekaj, Dragić, Ivanišević, Cicijelj, Caput, Gustin, a u nastavku su priliku dobili Sarić, Pralas, Begušić, Mrđen, Tikvica, Kurbelašvili te Mušić. dk