Sport

Golijada na Gnjilama: GOŠK poražen u županijskom derbiju

imageSPORT

Svi ljubitelji nogometne igre danas su na Gnjilama došli na svoje. Županijski nogometni derbi 24. kola 3. HNL-jug između Konavljanina i GOŠK-a potpuno je opravdao očekivanja mnogobrojnih gledatelja, koji su mogli uživati u čak 5 postignutih pogodaka. Na kraju je slavio Konavljanin rezultatom 3:2. Izabranici Milana Petrovića poveli su u 39. minuti preko najefikasnijeg igrača ove sezone Lazara Zečevića, kojemu je ovo 7. prvenstveni pogodak. To kao da je razljutilo domaćina koji je u nastavku furiozno preokrenuo na uvjerljivih 3:1. Pogotke su postigli Vlaho Grbešić u 57., Ante Barač u 58. i Miro Grubišić u 88. minuti.

GOŠK-u nadu vraća Božo Menalo u posljednjoj minuti, no grčevita borba gostiju za još jedan gol nažalost nije urodila plodom.

Ostali rezultati:

Jadran Kaštel Sućurac – Jadran Luka Ploče 0:0, Zmaj Makarska – Velebit 4:0, Neretva – Uskok  2:0, Hrvace – Kamen 1:0, Omiš – Primorac 3:0, Konavljanin – GOŠK 3:2. Sutra još igraju Neretvanac – Zagora te BŠK Zmaj – Val.