Sport

Hodžić pogodio za vrijedan bod iz Opuzena

Pogotkom Damira Hodžića u 82. minuti GOŠK je izvukao bod na neugodnom gostovanju u Opuzenu. U susretu 29. kola 3. HNL-jug dubrovačka momčad odigrala je neriješeno 1:1 protiv ekipe Neretvanca. Domaćini su poveli u 77. minuti pogotkom Marka Grgića, a GOŠK je izjednačio u 82. preko Damira Hodžića.

Posljednjeplasirani GOŠK se grčevito bori za ostanak u ligi i pet kola prije kraja došao je korak bliže Jadranu iz Kaštel Sućurca (bježi mu jedan bod), Konavljaninu (tri boda prednosti) te Neretvi i Valu (četiri boda ispred GOŠK-a).

REZULTATI 29. KOLA:
Omiš – Croatia 2:0, Junak – Jadran KS 1:0, Zagora – Šibenik 0:1, BŠK Zmaj – Hrvace 1:0, Kamen – Zmaj Makarska 1:1, Neretvanac – GOŠK 1:1, Val – Imotski 0:2, Primorac 1929. – Mosor 1:1 te Konavljanin – Neretva 1:1.