Sport

ISTINSKI DERBI! Square i Nacional remizirali u užarenoj Sportskoj dvorani

U fantastičnom dekoru, pred više od 1000 gledatelja, odigran je derbi susret 6. kola 1. HMNL između druge i prve momčadi prvenstva, Squarea i Nacionala. U veličanstvenoj atmosferi i na trenutke zaglušujućoj buci momčadi Marinka Mavrovića i Roberta Grdovića podijelile su bodove i odigrale “miroljubivih” 2:2, što je na kraju i najrealniji ishod. Poveo je Square već u 1. minuti preko BiH reprezentativca Tomislava Bevande. Gosti izjednačuju u 10. minuti preko Koraba Morine. S tim rezultatom pošlo se na predah. U drugom poluvremenu mnoštvo prilika s obje strane, no ništa se nije dogodilo do 34. minute kada je Maro Đuraš podigao cijelu dvoranu na noge. No samo dvije minute nakon uslijedio je hladan tuš Davora Kanjuha. Više u video prilogu.