Sport

Jurić i Cicijelj donijeli prvu pobjedu GOŠK-u

Treća sreća za ekipu Franja Domića! Nakon početnog remija i poraza u 2. kolu, “nebeskoplavi” su napokon uspjeli ostvariti svoju prvu pobjedu u povratničkoj sezoni 3. HNL-jug. Na stadionu na Lapadu pobijedili su ekipu Neretve iz Metkovića rezultatom 2:1. Pogotke za domaćina postigli su Marko Jurić u 48. i Baldo Cicijelj u 87. minuti, dok je za goste pogodio Brečić u 83. minuti susreta.

Ovom pobjedom GOŠK Dubrovnik 1919. je ozbiljno zakoračio prema sredini tablice i trenutačno se nalazi na 10. poziciji sa 3 boda zaostatka za vodećim Neretvancem.

Sažetak utakmice GOŠK – Neretva, kao ni fotogaleriju, nažalost nećemo moći vidjeti na portalu izuzetno.com, jer ista nije snimljena zbog neodgodivih obveza uredništva portala. Ovim putem se ispričavamo našim čitateljima.