Sport

Kakva najava za subotu. Square skinuo lidera!

Velika pobjeda Squarea u Solinu. U susretu 14. kola 1. HMNL izabranici Mata Cvjetkovića pobijedili su vodeću momčad prvenstva Solin Veltins rezultatom 3:2. Dubrovačka momčad na poluvremenu je pogocima Damjana Šulića i Adrijana Micevskog vodila 0:2. Domaćin je smanjio na 1:2 preko Mirka Jurjevića, a pogodak za 1:3 djelo je Ante Daničića u 39. minuti. U samom finišu gosti su smanjili 2:3 preko Matana, ali više nije bilo vremena za preokret.
Fantastična predstava Squarea koji je u Solin otputovao bez Mata Šimunovića, Stjepana Reza i Hrvoja Cvjetkovića, savršena je najava za subotnji derbi protiv prošlogodišnjeg prvaka Nacionala. Utakmica počinje u 19 sati. Sportska Dvorana će biti sigurno biti pretijesna za sve dubrovačke poklonike malog nogometa.