Sport

Konavljanin gurnuo GOŠK-a natrag u provaliju

GOŠK i dalje pleše na granici ispadanja iz 3. HNL-jug. Na gostovanju na Gnjilama momčad Milana Petrovića poražena je od Konavljanina rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Ante Čališ u 27. minuti. U gužvi nadomak linije od 5 metara, iskoristio je nepažnju domaće obrane i svladao nemoćnog Kristića.
GOŠK je od 35. minute igrao s igračem više (isključen je Ljupko Vrljić), no do kraja utakmice nije uspio zabiti. Posljednjeplasirana močad Jadran KS igrala je neriješeno 0:0 na gostovanju kod Zagore iz Unešića i sada se bodovno izjednačila s dubrovačkom momčadi. Na Lapad u subotu stiže Junak iz Sinja i GOŠK jednostavno nema pravo na kiks. Utakmica počinje u 17 sati.

REZULTATI 31. KOLA:
Konavljanin – GOŠK 1:0, Zagora – Jadran KS 0:0, Junak – Mosor 0:0, Kamen – Neretva 1:0, Val – Omiš 3:1, Zmaj Makarska – Šibenik 0:2. U nedjelju igraju: BŠK Zmaj – Croatia, Primorac 1929. Stobreč – Hrvace, Neretvanac – Imotski.