Sport

Libertas Marinkolor osvojio čak 14 medalja

Šesto županijsko natjecanje u stolnom tenisu održano je u nedjelju 18.listopada 2015 u športskoj dvorani na Grudi. Na natjecanju je sudjelovalo šest stolnoteniskih klubova i to STK Konavljanin iz Cavtata, STK Metković iz Metkovića, STK Ploče iz Ploča, STK Lučica iz Vela Luke te STK Dubrovnik i STK Libertas Marinkolor iz Dubrovnika.

U pojedinačnom dijelu natjecanja titule najuspješnijih ponijeli su Lea Berković(STK Lučica) s osvojenim prvim mjestima u kategorijama mlađih kadetkinja i kadetkinja te Nedjeljko Ogresta (STK Libertas Marinkolor) s prvim mjestima u kategorijama juniora i seniora.

Najuspješniji klub je STK Libertas Marinkolor sa četrnaest osvojenih medalja.

ZLATNE MEDALJE ZA STK LIBERTAS MARIN KOLOR OSVOJILI SU:
– Lidija Vranješ u kategoriji JUNIORKE
– Nedljeljko Ogresta u kategoriji JUNIORI
– Nedjeljko Ogresta u kategoriji  SENIORI
– Milo Sražičić u kategoriji VETERANI 40-49 god.
– Marinko Matulović u kategoriji VETERANI 50+
SREBRENU MEDALJA za  STK LIBERTAS MARIN KOLOR OSVOJILA JE
– Klara Lazić u kategoriji KADETKINJE
BRONČANU MEDALJU ZA STK LIBERTAS MARIN KOLOR  OSVOJILI SU:
– Klara Lazić u kategoriji MLAĐE KADETKINJE
– Petra Skurla u kategoriji MLAĐE KADETKINJE
– Valentin Nodilo u kategoriji MLAĐI KADETI
– Toni Portolan  u kategoriji MLAĐI KADETI
– Filip Mikulić u kategoriji JUNIORI
– Milo Stražičić u kategoriji SENIORI
– Damir Gleđ u kategoriji VETERANI 40-49 god.
– Dario Petković u kategoriji VETERANI 50+
————————————————————————————————————–
STK LUČICA osvojila je ukupno 13 medalja i to: 3 zlatne, 6 srebrenih i 4 brončane
ZLATNE MEDALJE ZA STK  LUČICA OSVOJILI SU:
– Berković Lea u kategoriji MLAĐE KADETKINJE
– Berković Lea u kategoriji KADETKINJE
– Antonio Dragojević u kategoriji KADETI
SREBRENU MEDALJU ZA STK LUČICA OSVOJILI SU:
– Linda Žuvela u kategoriji MLAĐE KADETKINJE
– Ivan Dragojević u kategoriji MLAĐI KADETI
– Ivan Dragojević u kategoriji KADETI
– Antonio Franulović u kategoriji JUNIORI
– Deni Berković u kategoriji  SENIORI
– Mirko Dragojević u kategoriji VETERANI 50+
BRONČANU MEDALJU ZA STK LUČICA  OSVOJILI SU:
– Linda Žuvela u kategoriji KADETKINJE
– Duje Prizmić  u kategoriji KADETI
– Deni Berković u kategoriji JUNIORI
– Antonio Franulović u kategoriji  SENIORI
—————————————————————————————————-
STK DUBROVNIK osvojio je ukupno 6 medalja i to: 1 zlatnu, 2 srebrene i 3 brončane
ZLATNU MEDALJU ZA STK  DUBROVNIK OSVOJIO JE:
– Martin Mucić u kategoriji NAJMLAĐI KADETI
SREBRENU MEDALJU ZA STK DUBROVNIK OSVOJILI SU:
– Livia Glavinić u kategoriji JUNIORKE
– Robert Tot Horti u kategoriji VETERANI 40-49 god.
BRONČANU MEDALJU ZA STK DUBROVNIK  OSVOJILI SU:
– Andrej Hrćan u kategoriji MLAĐI KADETI
– Livia Glavinić u kategoriji KADETKINJE
– Kemal Halilović  u kategoriji VETERANI 40-49 god.
—————————————————————————————————-
STK METKOVIĆ osvojio je ukupno dvije medalje i to: 1 zlatnu i 1 brončanu
ZLATNU MEDALJU ZA STK  METKOVIĆ OSVOJIO JE:
– Josip Bebić  u kategoriji MLAĐI KADETI
BRONČANU MEDALJU ZA STK METKOVIĆ OSVOJIO JE:
– Josip Bebić u kategoriji KADETI
—————————————————————————————————-
STK KONAVLJANIN osvojio je ukupno 2 medalje i to: 1 srebrenu i 1 brončani i to:
SREBRENU MEDALJU ZA STK KONAVLJANIN OSVOJIO JE:
– Juraj Hrćan u kategoriji NAJMLAĐI KADETI
BRONČANU MEDALJU ZA STK KONAVLJANIN OSVOJIO JE:
– Roko Ledinić u kategoriji NAJMLAĐI KADETI
——————————————————————————————————-
STK PLOČE osvojio je ukupno 1 brončanu medalju i to:
BRONČANU MEDALJU ZA STK PLOČE OSVOJIO JE:
– Zoran Šutić u kategoriji VETERANI 50+

Komentari

Komentari

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

To Top