Sport

Odigran drugi dan kvalifikacija za Divlju liga

Jučer poslijepodne na plaži na Bellevueu održan je drugi dan kvalifikacija za Divlju ligu. Mislav Gašpar iz Orašca Crvene stijene je strijelac dana – šest pogodaka. Jedan manje je dao Aljoša Lončarić za Čingriju, koja je ostvarila najuvjerljiviju pobjedu…

Luka Čilipi – Orašac Crvene stijene 2:11
BELLEVUE Sudac: Vlaho Ljubić.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Pavo Arbulić, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Maro Skurić, Vlaho Kljunak, Matija Drobac, Ivo Dadić, Marijan Rančić, Mato Kocelj (2), Ivo Paškov.
ORAŠAC CRVENE STIJENE: Nikola Zlošilo, Tomo Rakigjija (1), Marko Baričević, Željko Bjelobaba (1), Maro Fjorović, Mislav Gašpar (6), Andro Vidojević (2), Marko Đurović, Ivica Zeko, Ivo Ljubimir (1).
Četvrtine: 1:2, 0:1, 0:3, 1:5.

Kolorina – Lukovica 8:4
BELLEVUE Sudac: Vlaho Ljubić.
KOLORINA: Đivo Pedrini, Vinko Pešice, Stefan Marić, Andro Miljević (1), Denis Jurgec, Luka Kovačić (4), Marko Garvan, Anđelo Mikulić (1), Srđan Matuško (1), Roko Vukić (1).
LUKOVICA: Mato Vušić, Štefi Katić, Andro Katić, Ivo Katić, Hrvoje Marojica, Ivo Rodin, Željko Račić (2), Igor Marinović, Joz Nardeli (2), Ivan Begović, Ivan Aerlić, Ivo Račić, Miho Begović, Miho Vuković.
Četvrtine: 0:0, 3:2, 1:0, 4:2.

Daksa – Čingrija 2:16
BELLEVUE Sudac: Vlaho Ljubić.
DAKSA: Miho Prkačin, Željan Tevšić, Ognjen Dabelić (1), Vedran Žuro, Andrej Taušan, Vanja Taušan (1), Maroje Brunsko, Josip Soče, Mislav Cvjetović, Orsat Dropulić, Ante Žustra, Damir Žuro, Josip Šoletić.
ČINGRIJA: Toni Brailo, Aljoša Lončarić (5), Nino Pavlović, Toni Bašica (4), Orsat John, Olaf John (1), Dragan Gjaja (1), Marko Iveković (2), Ivan Knežević (1), Lukša Šarenac, Tiho Aveić (1), Ruben Legaz (1).
Četvrtine: 0:4, 0:4, 1:5, 1:3.

Sovrnja Doli – Striježice 5:11
BELLEVUE Sudac: Vlaho Ljubić.
SOVRNJA DOLI: Boris Fjorović, Marko Asić, Niko Šalja, Ivan Moretić, Perica Katušić, Mario Kraljevć, Krešimir Plaznibat (1), Dražen Oršulić (1), Nikša Lončarica, Žarko Dragojević (3), Marko Potrebica.
STRIJEŽICE: Marko Miloslavić, Ivan Srijemsi (4), Antonio Šakić, Marko Jovanovć (3), Marijo Mijoč, Boško Srijemsi, Đani Glavočić (1), Stijepo Majkovica, Davor Ankon (2), Nikola Grkeš (1), Jure Grbić, Nikola Miloslavić, Ivan Škoda.
Četvrtine: 1:1, 0:3, 2:4, 2:3.

divljaliga.com

Komentari

Komentari

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

To Top