Sport

imageSPORT

U utakmici 11. kola 1. Županijske nogometne lige, koja se odigrala jučer na stadionu u Lapadu, momčad Dubrovnika svladala je Omladinca s Lastova s visokih 5:1. Povela je močad Omladinca eurogolom Aldina Suljića u 8. minuti, nakon čega kreće uragan domaćina. U 25. minuti Goran Šorgić trese mrežu Ivana Raka nakon izvrsne asistencije Denisa Kočića. 9 minuta kasnije strijelac je Marko Mostahinić. Povratnu loptu Tomšića prekrasno je primirio Cvjetanović i Mostahiniću omogućio da zatrese mrežu Raka. u 38. minuti opet na scenu stupa raspoloženi Šorgić, koji odličnu povratnu loptu Mara Kalauza bez većih problema posprema u mrežu. Do kraja poluvremena još je pao jedan pogodak. Kočić je ubacio iz kornera, a najspretniji u šesnaestercu bio je kapetan Haris Zelentrović – 44. minuta, rezultat 4:1 za domaćina.

U drugom poluvremenu izabranici Dubravka Sokola malo su usporili ritam, a epitet najboljeg igrača utakmice Goran Šorgić potvrdio je u 75. minuti dodavši još jedan pogodak svojoj kolekciji – njegov jedanaesti prvenstveni pogodak u prvih jedanaest kola. Kakva forma! dk