Sport

Poraz GOŠK-a za posljednje mjesto na tablici

Dubrovački GOŠK poražen je u prvoj utakmici nastavka prventva od ekipe Zmaja iz Makarske s visokih 4:1. Susret 16. kola 3. HNL-jug odigran u Makarskoj izabranici Leopolda Burčula započeli su vrlo loše. U 2. minuti Mihaljević je skrivio prekršaj za jedanaesterac, kojeg je iskoristio Dominko Radalj. Minutu nakon Damir Hodžić izjednačuje za 1:1.

U 21. minuti Zmaj opet vodi. Za 2:1 pogodio je  Ivan Šalinović. Nikša Mihaljević u 35. minuti dobiva zbog drugi žuti karton i  GOŠK je prisiljen nastaviti susret s igračem manje. Do kraja Zmaj postiže još dva pogotka,  Tomislav Puljić u 75. i Mario Zebić u 85. minuti.

Ovaj poraz gurnuo je GOŠK-a na samo dno tablice i trener Burčul pred sobom ima veliki izazov, osigurati opstanak u ligi, što zasigurno neće biti lak zadatak.