Sport

Potonuo Square u Brodu!

Dubrovački Square večeras je doživio svoj prvi ovosezonski poraz u 1. HMNL. Na gostovanju u Slavonskom brodu poraženi su od ekipe MNK Brod 035 rezultatom 5:2. Iako je momčad Marinka Mavrovića na poluvremenu imala vodstvo od 1:0 (pogodak je zabio Darko Rangotov na asistenciju Mata Šimunovića), domaća ekipa je u drugom poluvremenu zaigrala puno agresivnije i uspjela preokrenuti rezultat. Posebno su opasni Brođani bili iz kontre. Čak tri gola pala su na taj način. Dubrovčani su preko Matea Vodopića uspjeli smanjiti na 4:2,  no bilo je kasno. Na konačnih 5:2 postavio je Petrović udarcem s preko pola terena. U sljedećem kolu u Gospinom polju igra se derbi kola. Square subotu, 8. studenog dočekuje lidera 1. HMNL, višestrukog prvaka Hrvatske zagrebačkog Nacionala. Utakmica počinje u 20.30 sati, a na licu mjesta i ovaj put će biti kamere portala Izuzetno.com.