Sport

Dubrovački malonogometni klub Square odlično brodi Prvom hrvatskom malonogometnom ligom. U susretu 15. kola pred prepunom Sportskom dvoranom (preko tisuću gledatelja!) remizirao je s favoritiziranom momčadi Nacionala iz Zagreba, prošlogodišnjim prvakom i prvoplasiranom momčadi lige.

Poveli su izabranici Mata Cvjetkovića veličanstvenim pogotkom škaricama Damjana Šulića u 13. minuti. Mogli su domaći i povećati vodstvo preko Micevskog, Rangotova i Šimunovića, no odličnim obranama iskazao se vratar gostiju Luketin. Kazna je stigla pred kraj 1. poluvremena preko Dina Kovača u 18. minuti, nakon što su ga potpuno samoga pred vratima Primića ostavili domaći grači.

Square je nakon novog remija i dalje na četvrtoj poziciji, a na dva boda približio mu se Osijek Kelme, koji je ubilježio pobjedu protiv Novog Marofa.

Rezultati 15. kola 1. HMNL:

Osijek Kelme – Novi Marof 3:2, Vrgorac GTP – Solin Veltins 2:3, Murter – Uspinjača 6:4,  Square – FC Nacional 1:1, Alumnus – Kijevo Jako Sport, Novo Vrijeme Apfel slobodno ovo kolo