Sport

Square do boda ponovo u posljednjim trenucima utakmice

Malonogometni klub Square uspio je u posljednjim sekundama utakmice stići do vrijednog boda na teškom gostovanju u Makarskoj. Momčad Marinka Mavrovića u sklopu 5. kola 1. HMNL odigrala je 3:3 s ekipom Novog vremena, a posljednji gol za Dubrovčane postigao je Marko Šamija samo 14 sekundi prije kraja.

Square je poveo preko Duvančića u 5. minuti, da bi Novo vrijeme preokrenulo na 2:1  s dva gola Renata Buzova. Crveno plavi izjednačili su u 37. minuti preko Marka Šamije, da bi ubrzo nakon toga domaći povisili na 3:2 golom Marina Mišunova. Na konačnih 3:3 postavio je Marko Šamija samo 14 sekundi prije konačnog sučeva zvižduka.

Sljedeći petak u goste Squareu dolazi ekipa Split Tommyja.

Rezultati 5. kola:

Uspinjača – Alumnus, Split Tommy – FC Nacional 2:5, Potpićan ’98 ADT – Vrgorac 6:2,  Osijek Kelme – Murter 2:1, Futsal Dinamo – Solin 7:1, Novo vrijeme – Square 3:3.