Sport

Square u Top 8!

MNK Square izborio je nastup na Završnici Kupa Hrvatske (Final 8), koja će se sredinom travnja igrati u Zagrebu ili Dubrovniku.  U dvije utakmice koje je odigrala u Petrinji protiv ekipe Petrinjčice dubrovačka momčad slavila je ukupnom gol razlikom od 8:6 (prva utakmica odigrana 15. veljače završila je rezultatom 4:2 za Square, a uzvrat odigran 16. veljače završen je neriješenim rezultatom 4:4).

Momčad Mata Cvjetkovića nije najbolje ušla u drugu utakmicu, te je domaća momčad u prvom poluvremenu vodila sa 2:0, te 3:1. Jedini pogodak za Dubrovčane zabio je Maro Benić u 14. minuti. Square u nastavak ulazi puno agresivnije i pogocima Benića, Reza i Šimunovića dolazi na željenih 4:4, koji ih vode među osam najboljih ekipa Hrvatske.