Sport

Turnir Sveti Vlaho: HNK Dubrovnik krenuo remijem

Tradicionalni Malonogometni turnir ‘Sveti Vlaho’ krenuo je danas utakmicom Joško – Caffe bar What’s up?. Odigrano je sedam susreta, od kojih izdvajamo remi HNK Dubrovnika, kojega vodi bivši trener istoimenog županijskog ligaša Dubravko Sokol, a za koji nastupaju najbolji strijelac Goran Šorgić, Ivan Tomšić i bivši tajnik kluba Bojan Kezo, i Cafe bara Martini (rezultat 1:1). Nakon izvođenja jedanaesteraca uspješnija je bila momčad Martinija rezultatom 4:3.

RASPORED UTAKMICA/ REZULTATI

Petak, 26. prosinca

  • Joško – C. b. What’s up? 0:4
  • Sope pendža – Pizzeria Panika 4:1
  • Pipl mast trast as – C. b. Zodiak 2:4
  • C. b. Belfast – Konoba Koloseum 1:3
  • HNK Dubrovnik 1919. – C. b. Martini 1:1* (3:4p)
  • U stvari nije – Majkovi 2:5
  • C. b. AS – MNK Mlinište-Ćakula bar 1:1* (3:4p)
  • Zelena menestra – Libertas inženjering 2:4

Subota, 27. prosinca

  • E15.00 sati Rekreativci – C. b. Martini
  • D15.50 sati CNB Modena – Konoba Koloseum
  • H16.40 sati Retro – Libertas inženjering
  • C17.20 sati Cavtat – C. b. Zodiak
  • B18.20 sati Konoba Maestral – Sope-pandža
  • A19.10 sati All in – C. b. What’s up?

Nedjelja, 28. prosinca 

  • F15.00 sati Elita – Majkovi
  • G15.50 sati Ombla – MNK Mlinište-Ćakula bar

Prvi repasaž

  • (1)16.40 sati Joško – poraženi iz susreta B
  • (2)17.30 sati Sope-pandža – poraženi iz susreta A
  • (3)18.20 sati Pipl mast trast as – poraženi iz susreta D
  • (4)19.10 sati C. b. Belfast – poraženi iz susreta C
  • (5)20.00 sati Dubrovnik 1919. – poraženi iz susreta F

Ponedjeljak, 29. prosinca

  • (6)18.30 sati U stvari nije – poraženi iz susreta E
  • (7)19.20 sati C. b. AS – poraženi iz susreta H
  • (8)20.10 sati Zelena menestra – poraženi iz susreta G

Utorak, 30. prosinca

  • (x)18.30 sati pobjednici iz susreta A-B
  • (y)19.20 sati pobjednici iz susreta C-D
  • (q)20.10 sati pobjednici iz susreta E-F
  • (w)21.00 sati pobjednici iz susreta G-H

Petak, 2. siječnja

  • (1)18.30 sati pobjednici iz susreta 1-2
  • (2)19.20 sati pobjednici iz susreta 3-4
  • (3)20.10 sati pobjednici iz susreta 5-6
  • (4)21.00 sati pobjednici iz susreta 7-8

Subota, 3. siječnja 

Drugi repasaž

  • 16.00 sati pobjednik iz susreta (1) – poraženi iz susreta (y)
  • 16.50 sati pobjednik iz susreta (2) – poraženi iz susreta (x)
  • 17.40 sati pobjednik iz susreta (3) – poraženi iz susreta (w)
  • 18.30 sati pobjednik iz susreta (4) – poraženi iz susreta (q)

Nedjelja, 4. siječnja – 1/4 FINALE

  • 16.00 sati pobjednici A1 – D2
  • 16.50 sati pobjednici B1 – C2
  • 17.40 sati pobjednici C1 – B2
  • 18.30 sati pobjednici D1 – A1

Subota, 10. siječnja – POLUFINALE 

  • 20.00 sati pobjednici (A1-D2) – (B1-C2)
  • 21.00 sati pobjednici (C1-B2) – D1-A2)

Nedjelja, 11. siječnja – FINALE 

  • 19.00 sati Susret za treće mjesto
  • 20.00 sati Revijalni susret
  • 21.00 sati FINALE

Komentari

Komentari

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

To Top