Sport

imageSPORT

Golijada na Lapadu! GOŠK je u 15. kolu 3. HNL-jug na svom terenu pobijedio momčad Primorca iz Stobreća s visokih 5-2. Primorac je poveo u 8 minuti preko danas iznimno pucački raspoloženog Tedija Suraća, koji je s nekih 35 metara pogodio u same rašlje domaćeg vratara Kristića. Domaći izjednačuju u 27 minuti. Najviši u skoku tada je bio Ivo Caput. Na 2:1 povisuje Ante Kovačić u 31 minuti, također glavom, a do kraja poluvremena mrežu trese i Nihad Mujkić nakon kornera u 44 minuti – treći gol glavom domaćina.

U drugom poluvremenu i četvrti gol glavom – Darko Đajić nakon kornera pogađa za 4:1 u 59. minuti. Damir Hodžić nakon fantastične solo akcije u 71. minuti postavlja rezultat na 5:1, a konačnih 5:2 postavio je Tedi Surač iz još jednog prekrasnog slobodnog udarca. Ponajbolji igrač domaćih danas je bio Frano Mrđen koji je upisao čak 3 asistencije. dk