Sport

ŽOK Dubrovnik slavio je u susretu 9. kola A-1 skupine II protiv ekipe OTP banke Pula s uvjerljivih 3:0 (25:23, 25:12, 25:9). Gošće, inače posljednjeplasirana momčad prvenstva, nisu imale šanse protiv danas vrlo raspoloženih Dubrovkinja, među kojima nije bilo neraspoložene igračice.

Najnapetiji je bio prvi set u kojem su gošće imale prednost od 21:18 i 22:21, no domaće odbojkašice bile su koncentrirane te su uspjele preokrenuti rezultat u svoju korist. Krajnji rezultat 25:23. U nastavku utakmice igra gošći se potpuno raspala. U drugom setu uzele su samo 12, a u trećem 9 poena.

Ovom pobjedom izabranice Mirjane Vreće vratile su se u utrku za jedno od vodeća 4 mjesta, koje ih vodi u doigravanje za prvaka. U sljedećom kolu očekuje ih susret protiv direktnog konkurenta Osijeka, koji za njima trenutno zaostaje 1 bod.