Sport

GOŠK i Hrvace odigrali su neodlučeno 0:0 u susretu 6. kola 3. HNL – jug, koji se u subotu odigrao na stadionu u Lapadu. Momčad Milana Petrovića nije uspjela nametnuti svoju igru te je ukupni dojam da je ekipa Hrvaca bila bliža pobjedi. Najbolju šansu za domaćine propustio je iskoristiti Ivo Caput krajem prvog poluvremena kada je s nekih 7-8 metara tukao pravo u vratara Kulića. Gosti su ozbiljno prijetili u 2. poluvremenu, ali im je nedostajalo malo koncetracije u napadu da uzmu sva tri boda u gostima. Najbolju šansu propustio je Borozan pred sam kraj susreta, kada je prekrasnim volejem pogodio vratnicu Kristića. Nakon ovoga neriješenog rezultata GOŠK se nalazi na 16. poziciji s osvojenih 6 bodova…