Nogomet

Igrala se 49. minuta susreta 19.  kola 3. HNL-jug između GOŠK Dubrovnika 1919. i Uskoka iz Klisa. Gostujuća ekipa je pri rezultatu od 1:0 za domaće dobila priliku iz kornera s desne strane. Loptu je u 16 metara ubacio Zvonimir Teklić, najviši u skoku iznad Iva Caputa bio je Roko Kurtović koji je krasno glavom gađao u gornji desni kut, ali vratar domaćih Dalibor Kristić izveo je nemoguće i vrhunskom paradom izvukao loptu iz samih rašlji.

Pogledaj video:

Nažalost, to nije bilo dovoljno da GOŠK Dubrovnik 1919 upiše prvu pobjedu nakon pet mjeseci. Pogotkom Tonćija Radovnikovića, koji je u igru ušao u 72. minuti, u posljednjim sekundama utakmice gosti iz Klisa odnijeli su bod iz Dubrovnika.

GOŠK je trenutno na pretposljednjem mjestu na tablici 3.HNL-jug, a idući izazov očekuju ga sljedeću srijedu kada igra susret Županijskog kupa u Dubravci kod domaćeg NK Sokola. Pobjednik ovog susreta naći će se u finalu NC Dubrovnik – Župa dubrovačka Konavle gdje će snage odmjeriti s boljim iz susreta Župa dubrovačka – Croatia.