Sport

Dubrovački trećeligaš GOŠK na čelu s novim trenerom, Zadraninom Leopoldom Burčulom došao je do svoje druge prvenstvene pobjede. U utakmici 12. kola 3. HNL-jug koja se odigrala jučer na stadionu u Lapadu, domaća ekipa potpuno je nadigrala Neretvanca i slavila s rezultatom 1:0. Jedini pogodak zabio je iskusni Hasan Kacić glavom u 40. minuti nakon odličnog ubačaja Mrđena.

Ekipa GOŠK-a nakon dugo vremena izgledala je opasno, rastrčano i motivirano te je novopridošli trener Burčul već nakon prve svoje utakmice pobrao ovacije gledatelja, koji nisu zaboravili zahvaliti dugogodišnjoj legendi kluba Petroviću, te su na poluvremenu razvili veliki transparent “Milane, hvala ti za sve”. Opširnije u video prilogu.