Sport

Domaći poraz Squarea u 8. kolu 1. Hrvatske malonogometne lige. Malonogometaši Splita, ekipa u kojoj igra čak 7 reprezentativaca Hrvatske potpuno je nadigrala dubrovačku momčad i na kraju zasluženo slavila rezultatom 4:1. Izabranici Mata Stankovića, inače trenera hrvatske Futsal reprezentacije, već su u 6. minuti imali 2 gola prednosti. Prvo je u 5. mrežu zatresao Jelovčić, a minut nakon toga i Fetić. Pri oba gola došlo je do neobjašnjivih pogrešaka domaćih igrača. Krajem prvog poluvremena Suton je povisio na 3:0.

U drugom poluvremenu domaća se momčad malo trgnula i preko Mata Šimunovića smanjila na 3:1 . No, minut nakon toga novi šok za prepune tribine Sportske dvorane. Branko Laura pogodio je za konačnih 4:1. Par minuta prije kraja trener Squarea pokušao je nešto promijeniti uvodeći petog igrača umjesto vratara, no bez uspjeha. Važno je napomenuti i kako je vratar gostiju Ivo Jukić bio iznimno raspoložen.

SQUARE je nastupio u sastavu: Primić, Tikvica, Jurić, Rezo, Rangotov, Vodopić, Đuraš, Bevanda, Hasanović, Cvjetković, Turuk, Skurić, Šimunović (1), Daničić. Trener: Marinko Mavrović.

SPLIT TOMMY: Jukić, Grcić, Marić, Protegha, Fetić (1). , Tešija, Subotić, Pavić, Suton (1), Ćorluka, Laura (1), Jelovčić (1). Trener: Mato Stanković.