Sport

imageSPORT

Pobjednički niz GOŠK-a se nastavlja. U utakmici 18. kola, koja se odigrala danas na stadionu u Lapadu, momčad Milana Petrovića bila je bolja od ekipe Jadran LP rezultatom 1:0. Pobjednički pogodak postigao je Bruno Pralas u 62. minuti, a utakmicu je obilježio veliki broj prekršaja, zbog kojih je dodijeljeno 5 žutih i 2 crvena kartona, po jedan za obje momčadi.

Domaća momčad dominirala je cijelu utakmicu, no pobjednički pogodak postigla je tek u 62. minuti, nakon odlične akcije Zečevića koji je uspio prevariti gostujuću obranu i idealno uposliti Pralasa, čiji je udarac bio neobranjiv vrataru Rolju.

Opširnije u video prilogu…

Rezultati 18. kola:

Velebit – Uskok 3:4, Zmaj Makarska – BŠK Zmaj 3:0, Hrvace – Val 2:2, Omiš – Jadran KS 0:1, Kamen – Zagora 1:1, GOŠK – Jadran Luka Ploče 1:0, Konavljanin – Primorac Biograd 0:0, (u nedjelju još igraju Neretva i Neretvanac).