Sport

Visoki poraz Squarea u gostima

Krah Squarea u Zagrebu. U utakmici 16. kola Prve hrvatske malonogometne lige Uspinjača je slavila s visokih 6:1. Jedini pogodak za Squarea postigao je Darko Rangotov.

Igrači Mata Cvjetkovića do 25. minute imali su 0:0 na vrućem gostovanju, no onda kola idu nizbrdo. Za 1:0 pogađa Zvonimir Vlak, a 3 minute kasnije Square radi peti akumulirani prekršaj, nakon kojeg iz slobodnog udarca pogađa Robert Grbić. Novi pogodak za 3:0 stiže nakon još jednog akumuliranog prekršaja Squarea. Strijelac za 3:0 je Josip Jurić.

Domaćini dva puta nakon toga kažnjavaju igru Squarea bez golmana. Prvo Josip Jurić s pola igrališta pogađa za 4:0, a par minuta nakon u listu strijelaca upisuje se Mislav Halilović za 5:0. Uslijedio je novi akumulirani prekršaj i novi pogodak neumoljivog Jurića za 6:0. Rezultat je ublažio Darko Rangotov 2 minute prije kraja susreta.

REZULTATI 16. kola
FC Nacional – Vrgorac GTP 1:0,  Novo vrijeme Apfel – Osijek Kelme 4:0, Kijevo Jako Sport – Murter 4:4,  Novi Marof – Alumnus 5:6, Uspinjača – Square 6:1, Solin Veltins slobodan.