Sport

Za Squarea sezona završena. Alumnus sigurno u doigravanje

U susretu posljednjeg 22. kola MNK Square je poražen od ekipe Alumnusa pred domaćom publikom te je ispustio posljednju priliku za ulazak u doigravanje za prvaka države. Momčad Alumnusa bila je bolja rezultatom 4:2. Golove za domaćine postigli su Ante Daničić i Adrijan Micevski, dok su za goste zabijali Matija Đulvat, Matija Capar, Hrvoje Penava i Mario Modrušan.
Square je poveo početkom drugog poluvremena preko Ante Daničića što je izazvalo erupciju oduševljenja domaćih navijača koji su i danas bili na vrhonskom nivou. No, onda kola kreću nizbrdo. Nakon niza pogrešaka u obrani gosti dolaze do čak četiri pogotka. Shrvani Square posljednjih pet minuta igrao je s igračem umjesto vratara, i u posljednjim trenucima preko Micevskog ublažavaju poraz za konačnih 4:2.
Bez obzira na sve, iza Squarea je odlična sezona. Osigurali su ostanak u ligi što je bio primarni cilj te ušli u finale Hrvatskog malonogometnog kupa.
BRAVO MOMCI!

REZULTATI 22. kola
Murter – Novi Marof 5:7, Vrgorac GTP – Osijek Kelme 1:3, Square – Alumnus 2:4, FC Nacional – Solin Veltins 2:4, Uspinjača – Novo vrijeme Apfel 0:5, slobodno je bilo Kijevo Jako Sport.