Sport

Dubrovnik 1919. osvojio bod na Šupjaci

Nogometaši Dubrovnika 1919. remizirali su danas u utakmici 5. kola 1. ŽNL s ekipom Konavljanina. Rezultat je bio 1:1. Izabranici Ahmeta Brkovića poveli su u 27. minuti preko Stjepana Reza, a na konačnih 1:1 postavio je Ante Čališ dvije minute poslije. Utakmica je obilovala mnogobrojnim šansama, a bliže pobjedi bili su domaćini. Ekipu Dubrovnika sada očekuje domaći okršaj protiv Hajduka 1932., koji se trenutno nalazi na 8. poziciji. Na licu mjestu, kao i uvijek, bit će i kamere portala Izuzetno.com.

REZULTATI 5. KOLA:

Konavljanin – Dubrovnik 1919. 1:1, Hajduk 1932. – Slaven 1:2, Grk – Maestral 1:1, Gusar – Orebić 0:1., ONK Metković – Žrnovo 3:2, Župa dubrovaćka – Croatia 2:3,.