Sport

Gostujući poraz GOŠK-a u Pločama

Dubrovački nogometni klub GOŠK poražen je rezultatom 3:0 u gostujućem susretu 3. kola 3. HNL-jug protiv ekipe Jadrana iz Ploča.  Izabranici Milana Petrovića odlično su krenuli u utakmicu. Vlaho Grbešić zabio je za 0:1, no nije se dugo čekalo na preokret Pločana. Lešić je prvo zabio za izjednačenje, a samo par minuta nakon i za vodstvo od 2:1. S tim se rezultatom krenulo na odmor. U nastavku domaći nastavljaju s pritiskom i preko Krstičevića dolaze do konačnih 3:1.

Neugodan ritam igranja utorak – subota očigledno je uzeo svoj danak, no nema stajanja. Ovaj vikend pred dubrovačkom momčadi je domaći susret protiv ekipe Hrvaca. Utakmica počinje u 17:00 sati, a cijena ulaznice će biti 20 kn. Na licu mjesta i ovaj će put biti kamere portala Izuzetno.com.

gošk---hrvace

REZULTATI 3. kola

Jadran LP – GOŠK 3:1, Omiš – BŠK Zmaj 1:3, Solin – Neretva 3:3, Hrvace – Val 3:0,  Croatia – Šibenik 1:4,  Mosor – Primorac 1929. Stobreč 2:0,  Neretvanac – Zagora 2:0. U srijedu, 3. rujna igraju Kamen – Junak (17 sati),  Hajduk II. – Zmaj Makarska (17.30 sati).