Sport

Novo vrijeme slavilo protiv Squarea

Dubrovački malonogometni klub Square poražen je u susretu 9. kola 1. HMNL u Makarskoj. Novo vrijeme pred 800 gledatelja slavilo je rezultatom 5:1. Radi se o trećem ovosezonskom porazu Squarea, drugom uzastopnom.

Domaći su poveli preko Koturovića u 15. minuti. Izjednačio je Cvjetković u istoj minuti na 1:1. Osredkar je povisio na 2:1 u 16., Koturović na 3:1 19., te u 20. minuti na 4:1. Jedini pogodak u drugom poluvremenu zabio je Martinović u 34. minuti za konačnih 5:1.

Square je u Makarskoj ostao i bez Tomislava Bevande, koji je zaradio crveni karton te ga, kao ni Mata Šimunovića (treći žuti karton), neće biti na gostovanju kod ekipe Osijeka u sljedećem kolu.

Rezultati 9. kola:

Novo vrijeme – Square 5:1, Split Tommy – Alumnus 5:1, Brod 035 – Vrgorac GTP 6:0, Murter – Uspinjača 4:1, FC Nacional – Solin 8:1. Još se treba odigrati susret između Novog Marofa i  Osijeka Kelme.