Sport

Pobjeda GOŠK-a za bijeg sa začelja tablice

Golovima Domagoja Veraje u 55. i Iva Caputa 71. minuti napokon je prekinut negativan niz GOŠK-a od čak osam utakmica bez pobjede. U susretu 10. kola 3. HNL-jug momčad Milana Petrovića na domaćem travnjaku pobijedila je ekipu Zagore iz Unešića rezultatom 2:0.  Izuzev pogodaka, utakmica nije oduševila stotinjak ljubitelja nogometa koji su danas posjetili lapadsku “ljepoticu”. Siromašno prvo poluvrijeme u kojem gotovo i nije bilo prigoda (vrijedi istaknuti samo Caputov udarac glavom kojeg je obranio vratar Zagore). U drugom poluvremenu obje su se momčadi više otvorile što je bolje iskoristio GOŠK i na kraju slavio sa 2:0.

Loša vijest je ozljeda Balda Cicijelja i Kristijana Bandala. Cicijelj je zamijenjen početkom drugog poluvremena zbog bolova u gležnju lijeve noge, a Bandalo petnaest minuta prije kraja utakmice zbog problema s koljenom. GOŠK-u slijede dvije važne utakmice (protiv Neretve u subotu te Rijeke u Kup utakmici četiri dana nakon) te se nadamo brzom oporavku dvojice standardnih prvotimaca.

REZULTATI 11. KOLA:

GOŠK – Zagora 2:0,  Šibenik – Junak 3:1,  Hrvace – Kamen 1:0,  Mosor – Hajduk II. 2:1,  Val – Neretva 0:1, Jadran LP – Solin 0:2, nedjelja, 19. listopada, Croatia – Omiš, Primorac 1929. – BŠK Zmaj, Neretvanac – Zmaj Makarska, (utakmice se igraju u 16 sati).