Sport

Remi Squarea u Murteru

Dubrovački malonogometni klub Square iz Murtera se vraća s jednim bodom. Izabranici Marinka Mavrovića na teškom gostovanju kod istoimenog domaćina odigrali su neriješeno 4:4. Pogotke za Square zabili su Josip Jurić (3) i Tomislav Bevanda, a posebno raspoložen večeras je bio i vratar Zoran Primić. Dubrovačka momčad imala je vodstvo 3:2 i 4:3, no gosti su 2 minute prije kraja postavili na konačnih 4:4.  Squareovci, koji su i večeras imali glasnu podršku s tribina, mogu žaliti za situacijom koja se dogodila 5 minuta prije kraja utakmice, kada je sudac propustio dati crveni karton igraču domaće momčadi za preoštar start.

Sve u svemu, vrlo zanimljiva utakmica koja će poslužiti kao izvrsna uvertira za derbi sljedećeg kola koje se ovaj vikend igra u Sportskoj dvorani u Gospinom polju. U goste dolazi splitski Tommy.

REZULTATI 7. kola

Murter – Square 4:4, FC Nacional – Alumnus 4:3, Novi Marof – Solin 2:1, Brod 035 – Uspinjača 1:3,  subota, 15. studenog, Vrgorac GTP – Osijek Kelme, Split Tommy – Novo vrijeme.