Sport

Veliko slavlje Squarea u Vrgorcu

Dubrovački malonogometni klub Square osvojio je sva tri boda na teškom gostovanju u Vrgorcu. Uz podršku pedesetak navijača koji su glasnim navijanjem uz trube i bubnjeve bodrili momčad cijelu utakmicu, izabranici Marinka Mavrovića slavili su s uvjerljivih 4:1.

Prvo je Tomislav Bevanda prekrasnim volejem pogodio za 1:0 u 10. minuti. S tim rezultatom pošlo se na odmor, da bi u drugom poluvremenu mrežu domaćih dvaput zatresao Darko Rangotov (30. i 36. min.) te jednom Stjepan Rezo (38. min.). Gosti su samo uspjeli smanjiti rezultat na 4:1 i to u posljednjim trenucima utakmice. Strijelac je bio Rakušić.

Square je ovom pobjedom zadržao drugo mjesto, a u sljedećem kolu očekuje ga domaća utakmica protiv Novog Marofa. Na licu mjesta i ovaj put će biti kamere portala Izuzetno.com.

SquarePL

REZULTATI 3. KOLA 1. HMNL:

Vrgorac – Square 1:4, FC Nacional – Murter Royal 5:2, Uspinjača – Osijek Kelme 3:0, Solin – Alumnus 1:3,  Novi Marof – Novo vrijeme (20 sati), nedjelja, 12. listopada, Slavonski Brod: Brod 035 – Split Tommy (20 sati).