Sport

Bolan poraz GOŠK-a od vodeće ekipe prvenstva

Slavlje Bulata i suigrača u 69. minuti (foto: Boris Kera)

Treći uzastopni poraz GOŠK-a u susretu 8. kola Treće Hrvatske nogometne lige. Unatoč vrlo dobroj igri i velikom broju šansi, izabranici Milana Petrovića poraženi su od vodeće ekipe prvenstva Šibenika rezultatom 0-1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Bulat u 69. minuti. Nakon kornera lopta je pala na drugu stativu, gdje se najbolje snašao Bulat i svladao nemoćnog Kristića.

Dojam je da je dubrovačka momčad zaslužila puno više od poraza. Lijepe prilike za pogodak imali su Caput u 7. minuti, Cicijelj u 22. i 39., Grbešić u 24. te Kovačić početkom drugog poluvremena. Ovim porazom GOŠK je pao na posljednje mjesto na prvenstvenoj ljestvici i čeka ga težak posao sljedeći vikend kada gostuje kod ekipe Vala. Uskoro video prilog…

REZULTATI 8. KOLA:

GOŠK – Šibenik 0:1, Omiš – Neretvanac 2:0. BŠK Zmaj – Hrvace 3:0, Kamen – Solin 3:1, Zagora – Primorac 1929. 2:1, Neretva – Mosor 1:2, Junak – Croatia 0:0, Hajduk II. – Jadran LP 5:0, Zmaj (M) – Val 1:2.