Sport

Krvavac nije voda! Maestral odnio tri boda s Lapada

Težak poraz Dubrovnika u utakmici 3. kola 1. Županijske nogometne lige. Izabranici Ahmeta Brkovića poraženi su na domaćem terenu od momčadi Maestrala iz Krvavca rezultatom 3:1. Pogotke za goste postigli su Mustapić u 34. i 48., te Orlović u 56. minuti.  Jedini pogodak za domaće postigao je Ante Daničić u 89. minuti. Podsjetimo kako u ekipi danas nije bilo kapetana Gorana Šorgića, Marka Medara te Mara Kalauza.

Dubrovnik je dobro otvorio utakmicu i u više navrata preko raspoloženog Daničića prijetio vrataru Bubalu. Domaća momčad najopasnija je bila dok je Daničić igrao na desnoj strani. Nakon što je prebačen na lijevu stranu napadi Dubrovnika su stali, a momčad Maestrala postajala je sve opasnija i opasnija. Nakon što su gosti poveli, trener Brković pokušao je s raznim rošadama u momčadi i izmjenama pozicija, no danas jednostavno nije išlo. Jedino je Daničić uspio postići utješni pogotak pred sam kraj utakmice i to je bilo to. Tri boda otišla su nepovratno s Lapada.

Uskoro video prilog…

REZULTATI 3. KOLA:

Dubrovnik 1919. – Maestral 1:3, Župa dubrovačka – Gusar 1:0. Grk – Slaven 0:2,  Hajduk 1932. – Croatia 2:1, ONK Metković – Orebić 1:0, Konavljanin – Žrnovo 4:1.