Sport

Poraz GOŠK-a u Zmijavcima

Neće pa neće GOŠK-a u gostima. Treće gostovanje i treći poraz. U utakmici 5. kola 3. HNL-jug dubrovački trećeligaš poražen je od ekipe Croatie iz Zmijavaca rezultatom 3:1.

Ekipa Ante Knezovića povela je u 25. minuti preko Ante Ćapina. Izjednačio je Baldo Cicijelj u 54. minuti i taj rezultat stajao je na semaforu sve do 82. minute kada je za domaćina zabio Ante Tonković. Sedam minuta poslije njegova zamjena Ivan Vlašić, lijepo glavom postavlja konačnih 3:1.

GOŠK u sljedećem kolu u subotu, 20. rujna dočekuje Mosora na Lapadu, a nakon toga u srijedu, 24. rujna također na Lapadu slijedi Kup utakmica protiv drugoligaša Pomorca.

REZULTATI 5. kola

Croatia – GOŠK 3:1,  Omiš – Zmaj Makarska 1:1, Solin – BŠK Zmaj 4:1, Jadran Luka Ploče – Neretva 2:2, Kamen – Hajduk II. 4:1. Hrvace – Zagora 2:0, Mosor – Val 2:0, 14. rujna, Neretvanac – Junak 2:0, Primorac 1929. Stobreč – Šibenik 0:0.