Ragusa pobijedila Plamen i povela 1:0 u finalnoj seriji

Ekipa Raguse slavila je protiv Plamena iz Požege u prvoj utakmici finala Premijer ženske lige, koja se odigrala danas u Sportskoj dvorani “Tomislav Pirc” u Požegi. Dubrovačka ekipa slavila je rezultatom 79:62 (21:18, 12:18, 12:25, 17:18) i povela 1:0 u finalnoj seriji koja se igra na tri dobivene utakmice.

Ekipa Plamena bolje je otvorila utakmicu na krilima La Mame, koja je u prvih 20 minuta sama postigla 19 koševa i skupila čak 11 skokova. Ragusa je pojačala ritam u 2. četvrtini i do poluvremena preokrenula na 36:33.

U drugom poluvremenu apsolutna premoć Raguse. Pucački raspoložene Iva Todorić (21 koš), Carmen Miloglav (18), Romana Stojanović (17) i Ana Vrsaljko (12) odvele su Ragusu do 1:0 u finalnoj seriji. Uzvrat se igra u srijedu u 19 sati u Sportskoj dvorani u Dubrovniku.

Na licu mjesta i ovaj put će biti kamere portala Izuzetno.com.