Ponedjeljak, lipanj 24

    U vrlo sadržajnoj i uzbudljivoj utakmici 17. kola 3. NL-jug Neretva je svladala momčad GOŠK Dubrovnika 1919 rezultatom 0:1. Gostujuća momčad do pobjede na lapadskom stadionu stigla je sretno i spretno u 46. minuti nakon niza pogrešaka domaće obrane koju je iskoristio Josip Šantić (pogodak možete pogledati na linku). 

    Inače, momčad Vedrana Madžara izgledala je bolje veći dio utakmice, no nije uspjela iskoristiti veliki broj šansi. Iznimno raspoložen je bio vratar gostiju Karlo Čović, koji je u više navrata odličnim reakcijama spasio metkovsku momčad od sigurnog pogotka. Za domaće su najbliže pogotku bili Maro Vatović, Luka Matić, Marin Krešić i Maro Matić.

    Gosti su u 64. minuti mogli dobiti i kazneni udarac kad je Maro Đivić u šesnaestercu srušio Abela Kalfića (situaciju možete pogledati na linku), no sudac Ante Znaor nije se oglasio.

    GOŠK Dubrovnik u sljedećem kolu ide na noge Kamenu iz Ivanbegovine.

     

    Svi rezultati 17. kola:

    Lokacija Domaći Rezultat Gosti
    STANOVI, ZADAR Zadar 5 : 0 Split
    SC JURE BAKOTIĆ, KAŠTEL GOMILICA GOŠK Kaštela 1 : 4 Hrvatski vitez Posedarje
    BOROVIŠTE, UNEŠIĆ Zagora 3 : 0 Junak
    S.C RAČICE, VODICE Vodice 1 : 2 Zmaj (M)
    LAPAD, DUBROVNIK GOŠK Dubrovnik 0 : 1 Neretva
    BAŠKA VODA, BAŠKA VODA Urania 3 : 0 Kamen
    IZA GRADA, KLIS Uskok 1 : 1 Sloga

    Tablica:

    Pozicija Momčad Bodovi
    1. Zagora 40
    2. Zadar 36
    3. Junak 32
    4. Hrvatski vitez 30
    5. GOŠK (KG) 27
    6. Primorac (BNM) (1 utakmica manje) 26
    7. Uskok 26
    8. Vodice 24
    9. HRNK Zmaj 23
    10. Neretva 22
    11. Sloga 20
    12. GOŠK Dubrovnik 1919 19
    13. RNK Split 18
    14. Kamen 13
    15. Neretvanac (1 utakmica manje) 12
    16. Urania 11

    18. kolo igra se sljedeći vikend:

    Momčadi Datum Lokacija
    Primorac (BNM) – Uskok Subota, 4. ožujka Biograd
    Kamen – GOŠK Dubrovnik 1919. Subota, 4. ožujka Ivanbegovina
    Neretva – Vodice Subota, 4. ožujka Metković
    HRNK Zmaj – Zagora Subota, 4. ožujka Makarska
    Junak – GOŠK (KG) Subota, 4. ožujka Sinj
    Hrvatski vitez – Zadar Subota, 4. ožujka Posedarje
    RNK Split – Neretvanac Subota, 4. ožujka Split
    Sloga – Urania Nedjelja, 5. ožujka Mravince
    Podijeli

    Komentiraj