Četvrtak, svibanj 23

    Šesto županijsko natjecanje u stolnom tenisu održano je u nedjelju 18.listopada 2015 u športskoj dvorani na Grudi. Na natjecanju je sudjelovalo šest stolnoteniskih klubova i to STK Konavljanin iz Cavtata, STK Metković iz Metkovića, STK Ploče iz Ploča, STK Lučica iz Vela Luke te STK Dubrovnik i STK Libertas Marinkolor iz Dubrovnika.

    U pojedinačnom dijelu natjecanja titule najuspješnijih ponijeli su Lea Berković(STK Lučica) s osvojenim prvim mjestima u kategorijama mlađih kadetkinja i kadetkinja te Nedjeljko Ogresta (STK Libertas Marinkolor) s prvim mjestima u kategorijama juniora i seniora.

    Najuspješniji klub je STK Libertas Marinkolor sa četrnaest osvojenih medalja.

    Invalid Displayed Gallery

    ZLATNE MEDALJE ZA STK LIBERTAS MARIN KOLOR OSVOJILI SU:
    – Lidija Vranješ u kategoriji JUNIORKE
    – Nedljeljko Ogresta u kategoriji JUNIORI
    – Nedjeljko Ogresta u kategoriji  SENIORI
    – Milo Sražičić u kategoriji VETERANI 40-49 god.
    – Marinko Matulović u kategoriji VETERANI 50+
    SREBRENU MEDALJA za  STK LIBERTAS MARIN KOLOR OSVOJILA JE
    – Klara Lazić u kategoriji KADETKINJE
    BRONČANU MEDALJU ZA STK LIBERTAS MARIN KOLOR  OSVOJILI SU:
    – Klara Lazić u kategoriji MLAĐE KADETKINJE
    – Petra Skurla u kategoriji MLAĐE KADETKINJE
    – Valentin Nodilo u kategoriji MLAĐI KADETI
    – Toni Portolan  u kategoriji MLAĐI KADETI
    – Filip Mikulić u kategoriji JUNIORI
    – Milo Stražičić u kategoriji SENIORI
    – Damir Gleđ u kategoriji VETERANI 40-49 god.
    – Dario Petković u kategoriji VETERANI 50+
    ————————————————————————————————————–
    STK LUČICA osvojila je ukupno 13 medalja i to: 3 zlatne, 6 srebrenih i 4 brončane
    ZLATNE MEDALJE ZA STK  LUČICA OSVOJILI SU:
    – Berković Lea u kategoriji MLAĐE KADETKINJE
    – Berković Lea u kategoriji KADETKINJE
    – Antonio Dragojević u kategoriji KADETI
    SREBRENU MEDALJU ZA STK LUČICA OSVOJILI SU:
    – Linda Žuvela u kategoriji MLAĐE KADETKINJE
    – Ivan Dragojević u kategoriji MLAĐI KADETI
    – Ivan Dragojević u kategoriji KADETI
    – Antonio Franulović u kategoriji JUNIORI
    – Deni Berković u kategoriji  SENIORI
    – Mirko Dragojević u kategoriji VETERANI 50+
    BRONČANU MEDALJU ZA STK LUČICA  OSVOJILI SU:
    – Linda Žuvela u kategoriji KADETKINJE
    – Duje Prizmić  u kategoriji KADETI
    – Deni Berković u kategoriji JUNIORI
    – Antonio Franulović u kategoriji  SENIORI
    —————————————————————————————————-
    STK DUBROVNIK osvojio je ukupno 6 medalja i to: 1 zlatnu, 2 srebrene i 3 brončane
    ZLATNU MEDALJU ZA STK  DUBROVNIK OSVOJIO JE:
    – Martin Mucić u kategoriji NAJMLAĐI KADETI
    SREBRENU MEDALJU ZA STK DUBROVNIK OSVOJILI SU:
    – Livia Glavinić u kategoriji JUNIORKE
    – Robert Tot Horti u kategoriji VETERANI 40-49 god.
    BRONČANU MEDALJU ZA STK DUBROVNIK  OSVOJILI SU:
    – Andrej Hrćan u kategoriji MLAĐI KADETI
    – Livia Glavinić u kategoriji KADETKINJE
    – Kemal Halilović  u kategoriji VETERANI 40-49 god.
    —————————————————————————————————-
    STK METKOVIĆ osvojio je ukupno dvije medalje i to: 1 zlatnu i 1 brončanu
    ZLATNU MEDALJU ZA STK  METKOVIĆ OSVOJIO JE:
    – Josip Bebić  u kategoriji MLAĐI KADETI
    BRONČANU MEDALJU ZA STK METKOVIĆ OSVOJIO JE:
    – Josip Bebić u kategoriji KADETI
    —————————————————————————————————-
    STK KONAVLJANIN osvojio je ukupno 2 medalje i to: 1 srebrenu i 1 brončani i to:
    SREBRENU MEDALJU ZA STK KONAVLJANIN OSVOJIO JE:
    – Juraj Hrćan u kategoriji NAJMLAĐI KADETI
    BRONČANU MEDALJU ZA STK KONAVLJANIN OSVOJIO JE:
    – Roko Ledinić u kategoriji NAJMLAĐI KADETI
    ——————————————————————————————————-
    STK PLOČE osvojio je ukupno 1 brončanu medalju i to:
    BRONČANU MEDALJU ZA STK PLOČE OSVOJIO JE:
    – Zoran Šutić u kategoriji VETERANI 50+
    Podijeli

    Komentiraj